Lavatriqe telefunken

Shitet nga: lavatriqe 15 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Eshte gati e re punon perfekt pa asnje gerrvishje 045619221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim