Makin per larje te rrobave

Shitet nga: .... 22 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
E importuar nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim