Maqin e Teshave Bosch e ardhur nga gjermanija

Shitet nga: laudin 02 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqin e Teshave Bosch e ardhur nga gjermanija eshte shum pak e perdorur thuajse e reje por ka bere defekt ne tupan,se kam kqyr e ndreqet hiq se sme nevojitet.per ma shum kontaktoni ne 049498844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim