Maqin terse

Shitet nga: afrim 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqin terse ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim