Kamin austriak

Shitet nga: Lulzim 12 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamin austriak shume pak te perdorur.I mire per kafiteri ka ngjyre te zeze .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim