Amigo ,Furra ,High Quality.ME IZOLIM TE MIRE.

Shitet nga: Nexhat 06 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KEMI FURRA PIZZA PROFESIONALE , SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE . KETO FURRA KAN IZOLIM TE MIRE KESHTU HARGJOJNE ME PAK RRYME SE FURRAT TJERA ,,, JA VLEN.

KEMI FURRA TE TE GJITHA DIMESIONEVE QE JUVE JU DUHEN ,ME NJE ETAZH DHE DY ETAZHE.

KETO JANE DIMESIONET .

FURRE, 4 PIZZA 66X66 X14CM ,4,7KW
FURRE 4+4 PIZZA 66X66X14CM 9,4KW
FURRE XL 4+4 PIZZA 72X72CM 1 12KW
FURRE XL 6+6 PIZZA 108X72 CM 14CM, 18KW
FURRE XL, 9+9 PIZZA ,108X108 CM ,14CM, 26,4KWSHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC,ELKOSIT NE FERIZAJ

TEL 044 205 539
SKARA KAMIN KAMINA OXHAK OXHAQE STUFA SHPORET ME PLIN SHPORET ME GAZ SHPORET ME PLIN TOST TOSTER PLIN BOCA TE PLINIT
furra pizza furra per pica furra me plin


Key Words Apple iPhone 5 64GB Apple iPhone 5 32GB Apple iPhone 5 16GB Apple iPhone 4s 64GB Apple iPhone 4s 32GB Apple iPhone 4s 16GB IPADS. Apple iPad 2 16GB, Wi-Fi Apple iPad 2 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 16GB, Wi-Fi Apple iPad 3 32GB, Wi-Fi Apple iPad 3 64GB, Wi-Fi SAMSUNG. Samsung Galaxy s III 16GB Samsung Galaxy s II 8GB Samsung Galaxy N7000 NOKIA. Nokia Lumia Nokia vetura iphone iPhone tv televizor plazma hd led laptop kompjuter shtepi banese me qira pune konkurs ofroj kerkoj goma fellne produkte risi htc drita barnatore aparate pajisje stabilimente mjalt ilaq lule vajulliri mall shumice smart pare fito hidden
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim