KALDAJE 70KW me dru dhe qymyr

Shitet nga: kaldaj 15 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KALDAJA 70KW eshte prodhim kroat
kaldaja 70kw me dru dhe qymyr ka mundesin e vendosjese edhe te brinerit per gaz,pelet etje
kaldaja esht shum pak e perdorur 4 vite nga 15 dite
funkionon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim