Kaldaja me Naftë

Shitet nga: Trimi 30 Qer 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kaldaja me 162,8 kw
Brineri 112kw
Pompa
Ena Ekspanduese 100L
Kazani (Rezervuari) 3000L

Kaldaja është Disel.
Më kontaktoni në nr: 044 122 846 Gjakovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim