Kalldaj me gas

Shitet nga: Haki 08 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kalldaj me gas e ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim