Kamin me dru i firmes Prity

Shitet nga: Fitnete 12 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin me dru ngjyre e zeze i firmes Prity ne gjendje shume te mire. Vlera origjinale 270 Euro, shitet per 130 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim