Kamin per ngrohje

Shitet nga: Aida 24 Shk 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini eshte ne gjendje te rregullt. Ka kapacitet te ngrohe nje siperfaqe prej 80 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim