Kamin urgjent

Shitet nga: camin 06 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes camin urgjent ndrim imundesh me aparat te kafes si shifet ne foto gjoma esht e dhyur dhe njonen on nuk ka dy pllaka si shifet ne foto per ma shum informata ne nr 044458839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim