Kamin

Shitet nga: roni 23 Nën 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamin sherben per ngrohje qendrore posedon rezervarin posedon dhe qyngat ... qmimi i blerjes ka qen 700 euro shitet 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim