Kamina shporet per dru

Shitet nga: lulxim nikoliqi 21 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin kamin .....viti i perdorimit 2 vite per qmim 100 euro ...qyteti gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim