Kamini per ngrohje dimrore

Shitet nga: Leotrim Krasniqi 12 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamini me qmim arsyeshem,,, thjesht pom nevojiten parat prandaj e shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim