Maqina per prodhimin e akulit sapo te ardhura ng..

Shitet nga: nushi 06 Qer 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje perfekte te gatshme per ppun


VIBER 37744189135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim