Shporeti Weso

Shitet nga: Shporet 07 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shporet Weso me qymyr dhe dru. Shum pak i perdorur dhe ka garancion. Cmimi 70 euro


044/625-256
049/808-442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim