Ngohese me dru

Shitet nga: Avni 14 Tet 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet ngrohesja me dru ALFA 60 sebashku me qynga dhe rrota per levizja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim