Ngrohës per shtepi me naftë

Shitet nga: Sulejman B. 17 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ferroli S.p.A
Italy
temp. max: 100 C°

Cmimi mbas marveshje
Cmimi i rri: 1700 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim