Ngrohëse me plin

Shitet nga: ... 30 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ngrohëse me plin edhe me rrym
Viber +37745282793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim