Nxemse me Naftë me kapacitet mbi 120 Kw

Shitet nga: Fadil 16 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse me Naft e perdorur ne gjendje shum te mir e po sa e ardhur nga CH kapacitei mbi 120 Kw shum e pershtatshme per shkolla edhe objekte banimi te medha ka edhe rezervarin e ujit per me shum informata lajmronu ne tel 044/049-354559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim