Nxemse me Nafte Disel

Shitet nga: Fadil 16 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse me Nafte e ardhur nga CH e perdorur, nxemja i ka 140 KW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim