Nxemse me plin

Shitet nga: Aasdas 06 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ngorohese me Plin ne gjendje te rregullt .
Viber+37745282793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim