Rezervoar i naftes dhe briner

Shitet nga: Edmond 15 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet rezervoari i naftes/ujit me kapacitet 1280 litra dhe brineri per ngrohje qendrore me fuqi 3.5 kw. Çmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim