Shes

Shitet nga: Lulzim 20 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamin Austriak shume pak te perdorur me shume info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim