Shporet Elektrik

Shitet nga: shes 14 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ju lutem te kontaktoni vetem prej ores 08:00 - 11:00 dhe 17:30 - 23:00 . Mund te thirrni edhe ne viber +377 44 450 799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim