Shporet Gjysem Alfa

Shitet nga: Besimi 22 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti gjysem alfa pak i perdorun,Shporeti eshte ky ne foto per me shum ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim