Shporet i Nxemjes

Shitet nga: K.R 29 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Shporeti i Nxemjes i ardhur nga Zvicra i pa perdorur, është me naft edhe me dru. Qmimi është 1150€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim