Shporet kotell

Shitet nga: Driton 04 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kotlla sherben per ngrohje me dru per 100 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim