Shporet per nxemje

Shitet nga: Tunë rrasi 11 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shpret per nxemje 1 vjet i perdorur ne gjendje shum te rregullt e hekim per shakt qe kem dal jasht nuk na vyn kshtu dojm me ba tjetr me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim