Shporeta,skara,forteza ME PLIN

Shitet nga: Xhavit Bytyqi 29 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHESIM:shporeta,skara,forteza ME PLIN. Si dhe paisje per kuzhin dhe termosa per bartje te ushqimit! Paisjet me plin punoim edhe me porosi.QMIMET ME MARRAVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim