Termo

Shitet nga: fehmi 31 Jan 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Termo ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim