Termo 3KW

Shitet nga: xxx 28 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon e perdorur por punon shum mir dhe eshte shume ekonomike asnjehere nuk ka pas defekt,me duhet ta shes sepse e kam instaluar nxemjen qendrore.flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim