Termo 4.5

Shitet nga: Bashkim 30 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 4.5, në gjendje të rregullt, e ruajtur, e lëvizshme me rrotë etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim