Termo Elind 3.5 shitet urgjent

Shitet nga: Besian 10 Pri 01:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo i tipit Elind 3.5 eshte ne gjendje te rregullt si nga ana elektronike ashtu edhe nga ajo fizike. Akumulon energji ne gjendje te rregullt me termostat.
Ngjyra e kafte dhe krem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim