termo

Shitet nga: termo 31 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: 2.5
Shes termo punon shumë mire eshte ekonomike nuk shpenzon shum qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim