Termo

Shitet nga: Skender 21 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo eshte ne gjendje te mire madhsia eshte 3.5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim