Termo 4sh

Shitet nga: Termo 25 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   120 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
termo edhe ne gjendje te mire eshte termo 4sh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim