nxemese me plin

Shitet nga: adiati 21 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
E shes nxemesen me plin e perdorur ne gjendje te mire te interesuarit ne te lajmerohen ne tel 044 534 500 dhe 049 534 500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim