termo -4

Shitet nga: sanije 13 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo akumuluese eshte 4 -she çmimi 100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim