termo

Shitet nga: lindi 02 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim