Aparat i kafes Jura f50 classic automatic

Shitet nga: blerim 15 Sht 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Eshte e ardhur nga zvicra dhe eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte e perdorur vetem nje jave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim