kasetofone

Shitet nga: gazmendi 23 Tet 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
kasetofone me ze shume te larte dhe cilsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim