4 shtepiza kompjuter

Shitet nga: Lifter 18 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes teknik kompjutera llaptopa dhe shum
Sende tjera lajmrohunu ne numrin e telefonit ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim