DVR Paisje per inqizim te kamerave

Shitet nga: gazmend 11 Nën 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
DVR me hard disk digitrone per inqizimin e kamerave me IP reale P2P e tera qe nevoitet eshte vetem te keni internet dhe e vezhgoni objektin e juaj nga Mobili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim