Drite nate dhe ore ne forme te anijes

Shitet nga: gazmendi 12 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
drite nate me potenciometer me ore me mundesi rritje dhe zoglimi te drites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim