KLIMA PER DYQANE TE ZVICRES

Shitet nga: xhati 21 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
KLIMA PER DYQANE DHE RESTORANTE, TE ARDHURA NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim