Kamin

Shitet nga: Tahir 18 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shitet kamini po thuajse i ri i perdorur vetem 2 her.

Kamini ka qmimin ne dyqan i ri 1600€

Qmimi ështe 800€ pra 50% ma lir se i ri dhe i ka te gjitha paisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim