Makine depilimi

Shitet nga: Fitore 19 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Makina ka dy funksione, depilimin me rrenje si dhe depilimin siperfaqesor.
Eshte ne gjendje te rregullt pothuajse e paperdorur fare.
Poashtu edhe canta mbajtese shkon bashk me te. Ka edhe karikuesin.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim