Mikser Flm merr jep u shit

Shitet nga: Dren 03 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
mikser per brumera dhe embelsira , eshte prodhim anglez ka 3 shpejtesi , ena eshte 20 litra ose 6 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim